Kérdés
Intézményünk 7:00–16:30-ig tart nyitva, és két kisgyermeknevelő látja el a feladatokat oly módon, hogy egyik héten az egyikük dolgozik délelőttös műszakban, a másik héten pedig a másik. Jól értelmezem-e, hogy ebben az esetben számukra jár a 15% műszakpótlék? A műszakpótlékot az alapbér 15%-aként kell számolni, vagy óradíj alapú kifizetésként szükséges elszámolni?
Érdekli a válasz?
Ez a tartalom kizárólag a Bölcsi Praxis Prémium előfizetőink számára érhető el.
Belépek Előfizetek