Kérdés
Ha a bölcsődei dajkának nincs még meg a képesítése, én mint igazgató megtehetem, hogy amíg nem szerzi meg azt, nem fizetem neki a bölcsődei pótlékot? Illetve amíg nincs meg a képesítés, addig próbaidőn tartom (a szokásos 3 hónapon túl)?
Érdekli a válasz?
Ez a tartalom kizárólag a Bölcsi Praxis Prémium előfizetőink számára érhető el.
Belépek Előfizetek